cover
Gruzínska reštaurácia

Batoni

Náš príbeh

Úvod

Cestou
na Kolibu

Cestou na Kolibu nemôžete minúť reštauráciu Batoni, ktorá svojou architektúrou pripomína alpský penzión. Táto štýlová budova sa nachádza na frekventovanej a turistami obľúbenej lokalite, je obklopená zeleňou a má svoju neopakovateľné čaro. Drevené zábradlie verandy, muškátová výzdoba, rustikálny vzhľad a vkusné dekoratívne prvky robia z tejto prevádzky lákavé a neprehliadnuteľné miesto, ktoré by bolo škoda počas výletu do tejto oblasti nenavštíviť. V interiéri sa budete cítiť príjemne, vládne tu pokoj a domáca atmosféra. Milý a profesionálne vyškolený personál vám spríjemní chvíle, ktoré tu strávite, či už prídete len na skok, alebo sa rozhodnete „zapustiť kotvu“. ...

Šéfkuchár

Mamuka
Kvirikashvili

Šéfkuchár pôvodom z Gruzínsk, s vášňou pre kuchyňu. Mamuka Vám pripraví všetky domáce a medzinárodné špeciality...
phone
 
Why restaurant Batoni?

Prečo reštaurácia Batoni?

icon
Medzinárodna kuchyňa
Slovenská a medzinárodna kuchyňa pripravená podľa tradičných receptúr.
icon
Vždy čerstvé suroviny
Čerstvé suroviny sú základom kuchyne. U nás varíme s láskou a čerstvých surovín.
icon
Medzinárodný šéf-kuchári
Naši šéf-kuchári majú dlhoročnú medzinárodnú prax vďaka ktorej, sú naše jedlá výnimočné.

 

Testimonials

Povedali o nás

"
Romantická večera

Boli sme s manželkou na obed a môžem povedať ze určite sa sem vrátime. Jedlo bolo úžasne, personál milý, prostredie nádherne. Tradičné štrúdle ako majú byť. Ďakujeme veľmi pekne za príjemné posedenie a určite budeme odporúčať :)

"
Najlepšie v Bratislave

Jedná z najlepších reštaurácii v Bratislave. Krásne prostredie či vnútri alebo na terase. Výborné jedlo naozaj najlepšie aké som v Bratislave jedla. Obsluha rýchla a príjemná. Tejto reštaurácii dávam 100% so všetkým a nieje jej čo vytknúť. :)

"
Výborne jedlá

Reštaurácia Batoni je záruka výborného jedla, veľmi príjemnej, ochotnej a usmiatej obsluhy, krásneho prostredia. Veľmi rada a opakovane sa sem vraciam a vždy sem rada vezmem aj všetky naše návštevy. Ďakujem pekne za krásny deň a určite sa sem vrátim .

Rezervácia